Welcome To Aviatiei The New Addicted
Bine ai venit ! Inregistreaza-te si viziteaza-ne cat mai des ! Nu uita sa ne votezi !
PENTRU SLOT/HELPER/ADMIN CLICK AICI !!!

BUTE E FANTASTIC! L-a facut KO pe Andrade in runda a patra !

In jos

BUTE E FANTASTIC! L-a facut KO pe Andrade in runda a patra !

Mesaj Scris de TheoDor la data de Dum Noi 29, 2009 12:16 pm

"Bute si-a pastrat fara probleme titlul mondial la super-mijlocie in versiunea IBF. "Acesta este adevaratul Bute" a spus romanul imediat dupa meci.

HBO a stabilit urmatorul adversar al lui Bute - Kelly Pavlik!

"Mi-am respectat planul, m-am antrenat din greu cu parteneri foarte buni. Am ramas calm si-am obtinut tot ce-am vrut. Ma simt exact ca Lennox Lewis cand si-a luat revansa cu Rahman. Acesta este adevaratul Bute, primul meci a fost doar un accident. Va multumesc tuturor, mai ales celor din Florida alaturi de care m-am antrenat" a spus Bute imediat dupa meci

Andrade a plans dupa meci, Bute: "Andrade va ramane prietenul meu"

S-A TERMINAT! BUTE RAMANE CAMPION MONDIAL! FANTASTIC! "E un boxer de mare clasa" spune si Lennox Lewis! O directa de stanga l-a pus prima oara la podea pe puternicul Andrade. Mexicanul s-a ridicat rapid, dar doar pentru a primi o lovitura la corp PERFECTA! Andrade nu s-a mai ridicat si a doua oara. Descris de americanii de la HBO ca o "stanca", Andrade a fost redus la stadiul de pietricica de marele nostru campion! BRAVO BUTE!!! "

pS : Bravo Smile

Sursa : Kombat.ro
TheoDor
Full Addicted
Full Addicted

http://www.aviatiei.forumer.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum